.::HarryWorld::.

Εδώ ο Ήλιος της Φαντασίας δεν δύει ποτέ...

Μην το μετακινείτε γιατί δεν φαίνεται η πρώτη είδηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ανακοινώθηκαν τα βραβεία Golden Snitches: Ελληνικές Σειρές, περάστε από εδώ να συγχαρείτε τους νικητές!!
Νέες αλλαγές στο Υπουργείο Μαγείας! Snitch πύλη
Επέστρεψαν οι Σχολές! Διαβάστε εδώ.
Μάθετε όλα τα τελευταία νέα του Ποττερόκοσμου από τον Ημερήσιο Προφήτη! blasé

Παράπονα

Μοιραστείτε
FoNikos21
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Αριθμός μηνυμάτων : 39931
Location : In the land of the morning star. Please, send me an angel...
Ημερομηνία εγγραφής : 06/02/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Χάφλπαφ Χάφλπαφ
Blood Status: Half-Blood
Today's thought: If you like me, raise your hands. If you don't, raise your standards! B)

Απ: Παράπονα

Δημοσίευση από FoNikos21 Την / Το Κυρ Απρ 22, 2012 10:57 pm

Μαριλένα μου θες να σου θυμίσω τι είχες απαντήσει όταν πρότεινε το μέτρο ο Δημήτρης?

Και αυτό που λες για τα περισσότερα μέλη είναι εντελώς αβάσιμο. Δεν είναι και λίγα τα μέλη με 0 δημοσιεύσεις, το ξέρεις πολύ καλά αυτό. Σημασία δεν έχει ο συνολικός αριθμός μελών σε κάθε κοιτώνα, αλλά ο αριθμός των ενεργών μελών στις ψηφοφορίες.

Όπως και να 'χει, είναι σεβαστό το "παράπονό" σας και οφείλω να το μεταφέρω προς συζήτηση στο Υπουργείο.

Minerva McGonagall
Member of Order Of Merlin 2nd

Αριθμός μηνυμάτων : 22725
Ημερομηνία εγγραφής : 03/09/2009

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Γκρίφιντορ Γκρίφιντορ
Today's thought: Και πες στο Χάρο, θα πάω εγώ όταν γουστάρω.

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Κυρ Απρ 22, 2012 11:04 pm

Νίκο μου όχι, γιατί άμα το πας έτσι μπορώ να σου θυμίσω κι εγώ τρανταχτή περίπτωση ψήφου με βάση κοιτώνα (ναι ναι, με την ατάκα που έχεις ως παράδειγμα προς αποφυγή) από σένα και το Μήτσο μαζί.

Και νομίζω έχουμε συζητήσει και από κοντά το ότι διαφωνώ, άρα μάλλον δε το σκέφτηκα καλά με την πρώτη, που μου γίνατε όλοι σταθεροί στις απόψεις σας.

Τέσπα, τουλάχιστον συζητήστε το.

HAPPY ENDING?
There are no happy endings.
Endings are the saddest part
so just give me a happy middle
and a very happy start
Amycus
Litsa Giagkousi Fanatics
Litsa Giagkousi Fanatics

Αριθμός μηνυμάτων : 29131
Ημερομηνία εγγραφής : 26/07/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Σλίθεριν Σλίθεριν
Blood Status: Muggle born
Today's thought: Δεν νιώθω ποτέ μοναξιά.Είμαι σχιζοφρενής!

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 12:47 pm

Morgan le Fay έγραψε:Μα συγγνώμη, εγώ τους άλλους δεν τους ξέρω και δεν θέλω να τους ψηφίσω.
Βλέπεις,η ίδια πόσταρες τον αντίλογο και το πλέον ακαταμάχητο επιχείρημα στην αρχική σου αντίρρηση.Τους άλλους απλά δεν τους ξέρεις.Καλείσαι λοιπόν να ψηφίσεις ανάμεσα σε τέσσερις υποψήφιους εκ των οποίων τους τρείς δεν τους ξέρεις.Πόσο δίκαια λοιπόν μπορεί να είναι η ψήφος σου; Και πόσο αντικειμενική; Δεν βγάζω τον γνωστό μου ή τον φίλο μου (μία λούμπα στην οποία όλοι κατά καιρούς έχουμε πέσει) αλλά αυτόν/ήν που πραγματικά αξίζει να βγεί.Αν λοιπόν δεν γνωρίζεις τρείς από τους τέσσερις,πώς μπορεί αυτή η ψήφος να είναι δίκαιη και σύμφωνη με το πνεύμα του ΜτΜ; =/

_
__
____
___
___
____
Minerva McGonagall

Magical Identity

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:10 pm

Ναι γιατί όλα τα μέλη του κοιτώνα μας είναι και εκείνα που έχουμε μαζί τους τις στενότερες επαφές, ενώ δεν υπάρχει η πιθανότητα ο κολλητός μας ξέρω γω να είναι σε άλλο κοιτώνα, που είναι και η συχνότερη περίπτωση όλων. Το επόμενο βήμα δηλαδή είναι να απαγορευεθεί σε κάθε μέλος να ψηφίζει μέλος με το οποίο αντάλλαξε πάνω από 10 ποστ στα σκουπόξυλα μέσα στο μήνα που πέρασε; Χώρια που έχουμε γεμίσει ένα θεσμό που δεν είναι και ο σημαντικότερος του φόρουμ μας με κανόνες και υποδείξεις, και στο τέλος από το να ρίξουμε μια ρημαδοψήφο λαμβάνοντας υπόψη όλες τις παραμέτρους, πιο εύκολα λύνουμε εξίσωση.

το τελευταίο που θέλω είναι να κάνω το θέμα τσακωμό, ο κανόνας όμως μου φαίνεται αχρείαστος και υπερβολικός.

HAPPY ENDING?
and a very happy start
Amycus
Litsa Giagkousi Fanatics
Litsa Giagkousi Fanatics

Magical Identity

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:23 pm

Κανείς δεν αντιλέγει αλλά πάντα το κοιτωνικό είναι ισχυρό κίνητρο.Θα σου θυμίσω το σερί νικών του Γκρίφ απο Μάρτιο του 2011 μέχρι Σεπτέμβριο του 2011.Και θα το ξέρεις καλύτερα αυτό απο εμένα αλλά ειδικά τα νέα μέλη ψηφίζουν κοιτώνα,το οποίο είναι και λογικό γιατί απλά δεν ξέρουν τους άλλους κοιτώνες. Very Happy

Και αν θες την γνώμη μου ο ΜτΜ πρέπει να γίνεται ανά δίμηνο πλέον.

_
__
____
___
___
____
Minerva McGonagall

Magical Identity

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:30 pm

Αν υποννοείς ότι βγάλαμε μέλη που δεν άξιζαν τη νίκη, ψάξε καλύτερα τις ψηφοφορίες Θάνο.

Επειδή ήταν Γκρίφιντορ τι; Ήταν αδιαμφισβήτητα από τις δυναμικότερες παρουσίες του μήνα τους ο καθένας.

HAPPY ENDING?
and a very happy start
Amycus
Litsa Giagkousi Fanatics
Litsa Giagkousi Fanatics

Magical Identity

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:37 pm

Όχι Μαριλένα μου,δεν υποννοώ τίποτα.Ξέρω πολύ καλά αν τα μέλη άξιζαν ή όχι να βγούν.
Απλά δεν θα χάλαγε και κανέναν ένα ρεκόρ του Γκρίφ στους ΜτΜ εδώ που τα λέμε.
Τελοσπάντων,ας μην το πηγαίνουμε τόσο εξιδεικευμένα. Razz

_
__
____
___
___
____
Morgan le Fay
Παράφρων
Παράφρων

Αριθμός μηνυμάτων : 32791
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Blood Status: Pureblood
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:39 pm

Amycus έγραψε:Και θα το ξέρεις καλύτερα αυτό απο εμένα αλλά ειδικά τα νέα μέλη ψηφίζουν κοιτώνα,το οποίο είναι και λογικό γιατί απλά δεν ξέρουν τους άλλους κοιτώνες. Very Happy

Και αν θες την γνώμη μου ο ΜτΜ πρέπει να γίνεται ανά δίμηνο πλέον.

Α)Αναίρεσες για μένα το ίδιο σου το επιχείρημα. Είναι νέα μέλη, δεν τους γνωρίζω. Και προφανώς και θα ψηφίσω κάποιον που γνωρίζω, ακόμα κι αν τα έργα του δεν είναι μεγάλα. Τον ξέρω όμως σαν παλιότερο, και ξέροντάς τον περισσότερο καιρό, βλέπω πως φιλοδοξεί να δώσει στο φόρουμ, και αξίζει να βγει ΜτΜ. Δεν πάει βέβαια πάντα με το πόσο καιρό είναι στο φόρουμ, αλλά με το πόσα έχω δει από αυτόν. Και συνήθως χρειάζεσαι χρόνο για να δείξεις την αξία σου, να σου δοθούν ευκαιρίες. Όταν ένα μέλος ανεβαίνει ψηλά σύντομα, κάτι δεν μου κολλάει. Είτε δεν τα πάει καλά, δεν μπορεί να συνεχίσει... δεν το λέω ούτε αυτό απόλυτα.

Β) Ενδιαφέρον αυτό για το δίμηνο.

Γ) Πάρε παράδειγμα την Μαριλένα. Δεν με νοιάζει που χει βγει μάγισσα του μήνα, εγώ θα την ψήφιζα, και είναι από άλλο κοιτώνα γιατί πιστεύω σε αυτά που έχει κάνει. Δεν μπορείς δηλαδή να την βάλεις μέσα σε διαγωνισμό με μέλη εξαμήνου.

Επαναλαμβάνω πως πρέπει να ψηφίσουμε περί αυτού. Οι δεσμεύσεις περί του ΜτΜ έχουν γίνει υπερβολικά πολλές, φορτίζοντας έτσι τον θεσμό και αγχώνοντας τα μέλη. Άσε που κάθε τρεις και λίγο βλέπω προσωπικά να γίνονται τσακωμοί μεταξύ φίλων για το ποιος ψήφισε ποιον, και μάλιστα επειδή έχει να κάνει με τους κανόνες αυτούς.

Δεν θα το ζητούσα, αλλά είναι κάτι που αφορά όλους μας και μάλιστα είναι και πιο σημαντικό από τα άλλα ακριβώς επειδή το έχουμε επιφορτίσει τόσο.

Τέλος, σκεφτείτε αυτό που είπα για την αφαίρεση του επάθλου. Θα έκανε την ψηφοφορία πολύ πιο ελεύθερη και χαλαρή, τώρα το βλέπω σχεδόν σαν σχέδιο εξόντωσης, πραγματικά.

The best thing for being sad… is to learn something. That is the only thing that never fails. You may grow old and trembling in your anatomies, you may lie awake in the middle of the night listening to the disorder of your veins, you may miss your only love, you may see the world around you devastated by evil lunatics, or know your honour trampled in the sewers of baser minds. There is only one thing for it then — to learn. Learn why the world wags and what wags it. That is the only thing the mind can never exhaust, never alienate, never be tortured by, never fear or distrust, and never dream of regretting.

-8
Πέσανε νταρκίλες και φταίει η Πόρτγκας:

Amycus
Litsa Giagkousi Fanatics
Litsa Giagkousi Fanatics

Magical Identity

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:47 pm

Μα δεν αναίρεσα τίποτα.Είπα το ίδιο με άλλες λέξεις.Το νέο μέλος δεν ξέρει και πάει μονοκούκι,το παλιό δεν γνωρίζει για κάποιους λόγους και πάει στην εύκολη λύση.Τι διαφορετικό είπα και δεν το κατάλαβα ο έρμος;

Σκέψου λοιπόν τον κανόνα σαν αποσυμφορητικό.Αφαιρώντας το δικαίωμα να ψηφίσεις κοιτώνα,δεν μπορεί ο/η υποψήφιος/α του κοιτώνα σου να κάνει παράπονα γιατί δεν τον/την ψήφισες.Εμένα για καλό μου φαίνεται αυτό.

Μα τελικά,ποιοί είναι ο πολλοί κανόνες; Το όριο των 150 δημοσιεύσεων και το κοιτωνικό;

_
__
____
___
___
____
Minerva McGonagall

Magical Identity

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:51 pm

Amycus έγραψε:Όχι Μαριλένα μου,δεν υποννοώ τίποτα.Ξέρω πολύ καλά αν τα μέλη άξιζαν ή όχι να βγούν.
Απλά δεν θα χάλαγε και κανέναν ένα ρεκόρ του Γκρίφ στους ΜτΜ εδώ που τα λέμε.
Τελοσπάντων,ας μην το πηγαίνουμε τόσο εξιδεικευμένα. Razz

Και 3 φορές ρεκόρ ήταν. Για μένα προσωπικά εκείνους τους μήνες οι Γκρίφιντορ υποψήφιοι επισκίαζαν κάθε αντίπαλο των άλλων κοιτώνων με την παρουσία τους. Άμα θες να βλέπεις θεωρίες συνωμοσίας, βλέπε. Ούτως ή άλλως ποτέ ένας κοιτώνας δεν μπορεί να βγάλει από μόνος του νικητή, κι αυτό λέει πολλά.

150 δημοσιεύσεις, δημοσίευση τον ίδιο μήνα, κοιτωνικό, και εν τέλει νομίζω τα υπόλοιπα που λέτε τα έχω καλύψει ήδη ακόμη και αν απαντάτε ακόμη ο ένας στον άλλον. Αλλά για μένα καλά θα κάνουμε να το σταματήσουμε εδώ και απλά να αφήσουμε το τημ να ψηφίσει, τη συζήτηση τη βγάλαμε και τώρα δημιουργείται ανεπιθύμητο κλίμα. giveup

HAPPY ENDING?
and a very happy start
Morgan le Fay
Παράφρων
Παράφρων

Αριθμός μηνυμάτων : 32791
Ημερομηνία εγγραφής : 29/06/2009

Magical Identity
Today's thought: Many times since, I have called to Marius. But there was no answer. Just the endless procession of days, months...years. My teacher left me to my darkest lesson. That in the end, we are alone. And there is nothing but the cold, dark wasteland of eternity.

Δημοσίευση από Morgan le Fay Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 2:54 pm

Το όριο των 150 δημοσιεύσεων υποτίθεται πως είναι για να μάθουν τα νέα μέλη το φόρουμ, αλλά όχι, δεν λέω αυτό.
Το γεγονός πως το τημ μας δίνει υποψήφιους, και πως μετά μας απαγορεύει να ψηφίσουμε αυτόν που βγάλαμε! Πόσο παράδοξο αυτό;

Και αν το πρόβλημα κείτεται στα νέα μέλη, αυξήστε το όριο δημοσιεύσεων, ή καλύτερα βάλτε ως μονάδα μέτρησης το πόσο καιρό είναι στο φόρουμ. 3 μήνες νομίζω υπεραρκούν.

Κομψότατη νομίζω η λύση. Δεν υπάρχει κανένας λόγος και είναι μεγάλη αδικία να μην μπορούμε να ψηφίσουμε τον οποιονδήποτε είτε είναι από το σλίθεριν, είτε είναι από το γκρίφιντορ, είτε είναι σκουίμπ.

The best thing for being sad… is to learn something. That is the only thing that never fails. You may grow old and trembling in your anatomies, you may lie awake in the middle of the night listening to the disorder of your veins, you may miss your only love, you may see the world around you devastated by evil lunatics, or know your honour trampled in the sewers of baser minds. There is only one thing for it then — to learn. Learn why the world wags and what wags it. That is the only thing the mind can never exhaust, never alienate, never be tortured by, never fear or distrust, and never dream of regretting.

-8
Πέσανε νταρκίλες και φταίει η Πόρτγκας:

Amycus
Litsa Giagkousi Fanatics
Litsa Giagkousi Fanatics

Magical Identity

Δημοσίευση από Amycus Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 3:05 pm

Μπορεί πάντα να δώσει ένα εξαιρετικό προβάδισμα όμως και η αρχή είναι το ήμισυ του παντός Μαριλένα.
Και δεν βλέπω θεωρίες συνομωσίας αλλά ένα μέτρο που απο τον Δεκέμβριο που εφαρμόστηκε ανέδειξε πανάξιους μάγους και μάγισσες.Λειτουργεί και λειτουργεί καλά.
Αν θέλεις να το εκλάβεις σαν ανεπιθύμητο κλίμα,καλά κάνεις.Εγώ νόμιζα ότι μιλούσαμε σαν μέλος προς μέλος που ανταλλάζουν απόψεις.

Δεν το απαγόρευσε το τημ Κωνσταντίνα.Το έθεσε ο Μέρλιν στις "Προτάσεις" και όλα τα μέλη είπαν την άποψή τους.Δεν υπήρξαν ούτε μυστικές ψηφοφορίες ούτε τίποτα.Όλα είναι στις προτάσεις.Μπορείς να τα διαβάσεις.

_
__
____
___
___
____
Minerva McGonagall

Magical Identity

Δημοσίευση από Minerva McGonagall Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 5:41 pm

Θάνο μου όμως δε βλέπω καμία καλή, ή έστω διαφορετική λειτουργία. Βλέπω απλά μάγους που θα έβγαιναν έτσι κι αλλιώς με ή χωρίς το μέτρο. Όπως και πριν. Γι αυτό και δε θεωρώ ότι επέφερε κάποια αλλαγή ή βελτίωση, για μένα κάθε μήνα υπάρχει κάποιος που το αξίζει παραπάνω από τους άλλους, και με τον έναν ή τον άλλο τρόπο αυτός βγαίνει. Από πάντα.

HAPPY ENDING?
and a very happy start
Tom Marvolo Riddle
Member of Order Of Merlin 1st
Member of Order Of Merlin 1st

Αριθμός μηνυμάτων : 30732
Ημερομηνία εγγραφής : 11/09/2008

Magical Identity
Today's thought: Και τότε κατάλαβες γιατί οι απελπισμένοι γίνονται οι πιο καλοί επαναστάτες.

Δημοσίευση από Tom Marvolo Riddle Την / Το Δευ Απρ 23, 2012 7:33 pm

Ας το αφήσουμε το θέμα εδώ... Θα συζητηθεί και μπορεί να σας ζητήσουμε να αποφασίσετε πάλι σχετικά!

Statler
Harry Potter Black
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Αριθμός μηνυμάτων : 1221
Ημερομηνία εγγραφής : 01/12/2011

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Harry Potter Black Την / Το Παρ Απρ 27, 2012 4:24 pm

ρε παιδια το προγραμμα στο harryworld fm δεν το εχετε βγαλει?

Roxanne Derwent
Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων
Παρασκευαστής/-στρια φίλτρων

Αριθμός μηνυμάτων : 15660
Ημερομηνία εγγραφής : 07/12/2010

Magical Identity
Κοιτώνας Hogwarts: Ραβενκλόου Ραβενκλόου
Today's thought:

Δημοσίευση από Roxanne Derwent Την / Το Παρ Απρ 27, 2012 5:06 pm

Το πρόγραμμα του Ραδιοφώνου θα το βρεις εδώ.

Harry Potter Black
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Harry Potter Black Την / Το Κυρ Απρ 29, 2012 10:42 am

και σρυ μα την παρασκευη εχω και εγω εκπομπη.ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?

Phineas Nigellus Black

Αριθμός μηνυμάτων : 63905
Ημερομηνία εγγραφής : 14/07/2011

Magical Identity
Today's thought: I am not good, I am not nice, I am just right.

Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Την / Το Κυρ Απρ 29, 2012 11:38 am

Καταρχάς καλό θα ήταν να είσαι λίγο πιο ευγενικός, όπως και λίγο πιο κατανοητός σε αυτά που γράφεις, το σρυ δεν είναι λέξη. Happy

Όλοι οι Ραδιοπαραγωγοί αφαιρέθηκαν διότι πολλοί απο αυτούς μπορεί να μην ήθελαν άλλο εκπομπή και ξαναρχίσαμε να δεχόμαστε αιτήσεις. Μπορείς να στείλεις και εσύ.

Happy))))))))

Carl
Harry Potter Black
Θεραπευτής/ρια
Θεραπευτής/ρια

Magical Identity
Today's thought:

Δημοσίευση από Harry Potter Black Την / Το Κυρ Απρ 29, 2012 8:02 pm

οκ ευχαριστω.

Bellatrix Black
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος

Αριθμός μηνυμάτων : 734
Ημερομηνία εγγραφής : 07/07/2009

Magical Identity
Today's thought: Haven't killed anyone today...

Δημοσίευση από Bellatrix Black Την / Το Τρι Μαϊος 01, 2012 10:28 pm

Hi!! Θεωρητικά αφού είμαι Ράβενκλοου δεν θα μπορούσα να πάω στην αίθουσα αναψυχής του Ράβενκλοου? Δεν με αφήνει και έχω ρωτήσει, αλλά απάντηση ακόμα να πάρω

DEAD IS THE NEW ALIVE.......

ssshh its a secret!:

Στον Ημίαιμο Πρίγκιπα υπήρχε μια φράση του καθηγητή Ντάμπλντορ που αναφερόταν σε ένα κορίτσι με το οποίο ήταν ερωτευμένος στα νιάτα του. Όταν η Ρόουλινγκ το διάβασε, επισήμανε στον σεναριογράφο ότι ο Ντάμπλντορ είναι ομοφυλόφιλος και είχε αισθήματα μόνο για τον μάγο Γκρίντεβαλντ

Η ΚΑΜΑΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΑΝΟΙΧΤΙΚΕ
ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΠΡΟΣΕΞΤΕ.
ΛΑΣΠΟΑΙΜΑΤΟΙ ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΕΙΡΑ ΣΑΣ.
Phineas Nigellus Black

Magical Identity

Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Την / Το Τρι Μαϊος 01, 2012 10:30 pm

Χμ μήπως είχες επιλέξει παλαιότερα μόνη σου απο το Magical Identity το Ράβενκλοου χωρίς να στείλεις σε τοποθετήσει εκεί το καπέλο;;

Carl
Bellatrix Black
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος

Magical Identity

Δημοσίευση από Bellatrix Black Την / Το Τρι Μαϊος 01, 2012 10:51 pm

Έχω καιρό να μπω σ' αυτό το Φόρουμ, αλλά θυμάμαι χαρακτηριστικότατα ότι είχα κάνει ένα τεστ και μ' έβαλαν στο Ράβενκλου. Αν ήταν να επιλέξω μόνη μου δεν θαβαζα Ράβενκλοου αλλά Σλύθεριν οπότε σίγουρα δεν ήμουν εγώ Happy

ssshh its a secret!:

Στον Ημίαιμο Πρίγκιπα υπήρχε μια φράση του καθηγητή Ντάμπλντορ που αναφερόταν σε ένα κορίτσι με το οποίο ήταν ερωτευμένος στα νιάτα του. Όταν η Ρόουλινγκ το διάβασε, επισήμανε στον σεναριογράφο ότι ο Ντάμπλντορ είναι ομοφυλόφιλος και είχε αισθήματα μόνο για τον μάγο Γκρίντεβαλντ

Phineas Nigellus Black

Magical Identity

Δημοσίευση από Phineas Nigellus Black Την / Το Τρι Μαϊος 01, 2012 10:53 pm

Μάλλον θα έγινε κάποιο μπέρδεμα απο την forumotion.
Σου δόθηκε πρόσβαση. Happy

Carl
Bellatrix Black
Θανατοφάγος
Θανατοφάγος

Magical Identity

Δημοσίευση από Bellatrix Black Την / Το Τρι Μαϊος 01, 2012 10:55 pm

ευχαριστώ πάρα πολύ Happy

ssshh its a secret!:

Nearly Headless Nick
Ministry's Ambassador
Ministry's Ambassador

Αριθμός μηνυμάτων : 38081
Ημερομηνία εγγραφής : 13/09/2009

Magical Identity
Today's thought: Σα το σουγιά καρφώνεται η μοναξιά στο ώμο μου.

Δημοσίευση από Nearly Headless Nick Την / Το Κυρ Μαϊος 06, 2012 2:41 am

Με το που πάω να αλλάξω άβαταρ, μου βγαίνουν κάτι παλιά, ενώ εγώ βάζω άλλο. Μπορεί να ψάξει κάποιος αν αυτό συμβαίνει μόνο σε μένα;
Ευχαριστώ.

“Still I pictured having you for fifty, sixty more years.
I thought I might be ready then to let you go. But it's you,
and I realize now that I won't be anymore ready to lose you
then than I am right now. Which is not at all.”

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ Νοε 18, 2017 4:34 am